головна   контакти   карта сайту
Вибір вишивки: 
 
 
 
русский   english
 вишивка  кераміка  ткацтво   різблення по дереву   народні костюми 
Заслужений майстер народної творчості УРСР Олександра Кузьмівна ВеликоднаПолтава -
яскрава зіркав сузір'ї
міст УкраїниНові вишиванки
Нові сувеніри
Відкрито сторінок:
1554254
32%
55%
13%
ru
ua
en


Розробка сайту: 

консалтингова фірма "Технології  Сталого 

Розвитку"
На замітку:
Ультразвукове дослідження
Вишивка, сувеніри
Майстер винаходів Лего
Ремонт квартир
Готель "Турист", Полтава
Хімічні продукти

План розташування ТОВ "Леся Українка" та салону "Українські сувеніри", адреса, телефониРозташування ТОВ "Леся Українк"а та салону "Український сувенір" на карті Полтави

Для того, щоб подивитись детальний план розташування ТОВ "Леся Українка" та салону "Український сувенір", наведіть курсор на карту.

ТОВ "Леся Українка"
Адреса:

вул. Балакіна 20, м. Полтава, Україна, 36003

Тел:
38 05322 2 96 01
38 0532 502 381
E-mail:
Cалон "Український сувенір"
Адреса:

вул. Комсомольська 19 а, м. Полтава, Україна, 36000

Тел:
38 0532 50 00 27
E-mail:

 ТОВ "Леся Українка" - об'єднання майстрів полтавської традиційної та сучасної полтавської вишивки.

Вишивка — один з найпопулярніших і найпоширеніших видів українського народного мистецтва. Кольорова гама, мотиви і ритми орнаментики розкривають лагідну вдачу національного характеру, розповідають про славну історію і чарівну природу нашого краю. Створені народною фантазією квіти, рослини, птахи засвідчують одвічне прагнення українців до миру, добра й милосердя.

Українські сувеніри широко представлені в салоні "Український сувенір" в місті Полтава. Полтавські сувеніри займають значну частину експозиції. Найбільшу питому вагу має гончарний мальований посуд: баклаги, глечики, макітри, миски, горщики для квітів, куманці, барильця. Посуд виготовляється на гончарному крузі та розписується ангобами, переважно рослинним орнаментом, технікою ріжкування та флендрування. Теплий колорит створюється коричневими, червоними та вохристими барвами. Друга група виробів – ліпний посуд скульптурного характеру анімалістичної тематики. Основна форма виготовляється на гончарному крузі, пластично проробляється та з`єднується з окремими деталями. Третя група виробів – дрібна керамічна пластика: різноманітні анімалістичні іграшки за традиційними народними зразками. В асортименті петриківського розпису – точені з дерева та розписні вази, тарілки, салатниці, кухлі, набори для сипких продуктів, металеві таці, фарфорові сервізи, фаянсові плитки, тощо.

Вишивку й полтавські сувеніри Ви можете замовити поштою, надіславши заявку на зазначенe на цій сторінці адресe або через інтернет.

Google

Web Сайт

ТОВ "Леся Українка" | Салон "Український сувенір" | Мапа сайту | РозташуванняДизайн: www.tsd.com.ua

© 2007 Copyright JSC "Lesya Ukrainka"